رد کردن لینک ها

دانلود آرشیو کتاب های دکتر امین اسداللهی

نفوذ ناپذیر

در دنیای مدرن و تکنولوژی محور امروزی، تمرکز و تسلط روی کنترل زندگی و کسب و کار به دلیل حواس پرتی های بیشمار بسیار سخت و مشکل زا می باشد. بشر روز به روز در فناوری های پیچیده و دنیای دیجیتال غرق می گردد تا جایی که معتاد و وابسته آنها می شود، و بسیاری از امور روزمره خود را با اینکه به سادگی و سهولت انجام می دهد، ولی در مقابل دچار پدیده حواس پرتی، فراموشی و عدم تمرکز مناسب بر کارها در طول شبانه روز می گردد. شرط موفقیت انسان امروزی ” نفوذ ناپذیر بودن” است به عبارت ساده تر باید بتوانیم بر امور جاری در زندگی و کسب و کارمان و آنچه که ذهن ما را حتی در دقایقی در تسخیر خود در می آورد غلبه کرده و از مسیر خود منحرف نگردیم.

Nofoz-Napazir-book

ذوق زدگی

مشتریان ذوق زده تمایل بیشتر دارند که از تجربیات مثبت خود با همتایان و نزدیکانشان صحبت کنند، آنها نسبت به تبلیغات رقبا توجه چندانی ندارند و همچنین حساسیت بالایی نسبت به افزایش قیمت های برند مورد علاقه خود نشان نمی دهند. وقتی این جملات و عبارت را موشکافانه بررسی می کنیم درمی یابیم بهتر است مشتریان ذوق زده بسازیم، آنها همچون صدف که مروارید را در دل خود نگه می دارند به شما وفادار خواهند ماند.

خرید کتاب
کتاب ذوق زدگی دکتر امین اسداللهی

پرسش

کتاب ” پرسش” به ارائه مفاهیمی کاربردی و نوین می پردازد که پیش تر از آن در هیچ کتابی دیده نشده است و با ارائه یک فرمول کاربردی در قالب قیف نظر سنجی (Survey Funnel) به شما نشان می دهد که مشتریان واقعی شما چه کسانی هستند؟ دقیقا چه چیزی می خواهند بخرند؟ چگونه می توانید آنها را به طرفداران دو آتیشه خود تبدیل کنید؟ و چگونه می توانید کسب و کار خود را ارتقا دهید؟ به نظرم فرمول پرسش نقش یک مسکن در ابتدا و یک ویتامین را در انتها برای کسب و کارهای امروزی ایفا می نماید. این فرمول با دو محور سوالات منفی و سوالات مربوط به گذشته، مشتریان شما را از یک فیلتر جدی عبور می دهد که در خلال کتاب به یادگیری تکنیک ها و روش های آن در قالب چهار سبک از نظرسنجی به تفکیک خواهیم پرداخت.

خرید کتاب
Porsesh-Book

ساکت شو و گوش کن

کتاب (ساکت شو و گوش کن) از کتاب های پر فروش آمازون در دنیا می باشد که علاوه بر طرح مباحث کاربردی و امروزی در حوزه رفتار شناسی مشتری و جذب سهم بازار بالاتر، بیشتر روی صحبت خود با مدیرانی است که تمایل به تغییر در کسب و کار خود ندارند و مدام در حال گله و شکایت از وضع موجود و نسبت دادن شکست های خود به قضا و قدر می باشند و به جای تلاش و پشتکار برای عبور از بحران به دنبال یافتن مقصر و شکستن تمام کاسه و کوزه ها بر سر وی می باشند. لذا توصیه می کنیم اگر می خواهید از شرایط بد و نابهنجار کسب و کار خود خلاص گردید به توصیه های تیلمن فرتیتا نویسنده این کتاب به طور جدی گوش فرا دهید.

خرید کتاب
Saket-bash

جعبه ابزار تحقیقات بازار

اگر بخواهید یک پروژه تحقیقات بازار را صفر تا صد اجرا کنید، قطعا نیاز خواهید داشت که این کتاب را مطالعه کنید. این کتاب به شما خواهد گفت چکش چیست؟ یا میخ چکار می کند؟ چه زمانی برای زدن میخ، مناسب است و چه زمانی بهتر است که از پیچ و آچار استفاده کنید. این کتاب فرض کرده است که شما به عنوان یک تازه کار در تحقیقات بازار، نیاز به دیدن محتوای جعبه ابزار و گذاشتن تک تک آنها دارید. نمی خواهید مانند پسربچه کوچکی باشید که یک چکش به او داده اند و کل دنیا برای او شبیه به یک میخ است؛ بلکه می خواهید ابزار صحیحی برای کار داشته باشید و دریابید که همیشه به چکش نیاز ندارید. آچار و پیچ گوشتی را به این دلیل که بار اولی که سعی کردید با آن میخ بکوبید و در نتیجه انگشت شما را کبود کرد، دور نمی اندازید.

خرید کتاب
tahghighat-bazar

پایان بازاریابی

این کتاب به تغییر در سبک زندگی، عادت و سلیقه های انسان ها در عصر جدید پرداخته و نسخه های فدیمی بازاریابی را منسوخ و مرده قلمداد می نماید. شعار اصلی کتاب پیش رو حضور پر رنگ در شبکه های اجتماعی با رویکرد “فروش کمتر، توجه و ارتباط بیشتر با مخاطبان” می باشد. باید به خاطر داشته باشیم مخاطبان ما در شبکه های اجتماعی بر افراد تمرکز دارند نه محصولات، چهره ها را زودتر به یاد می آورند تا لوگوها را، به دنبال تجارب دیگر مشتریان هستند نه خرید آنی از شما. برندها لازم است شخصیت انسانی و تعاملی بگیرند نه هویت سازمانی و فروشی. اینها ادبیات بازاریابی نوین است و روش های قدیمی امروزه مرده است. هدف رسانه های اجتماعی در وهله اول و مهم تر از همه این است که با انسان ها معاشرت کنید به عبارت بهتر محتوا ملکه و مخاطبان پادشاه هستند.

خرید کتاب
end-marketing

خط کش بازار

کتاب پیش رو با عنوان “خط کش بازار ” در هفت فصل با بکارگیری داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل های بازاریابی با روش ها و تکنیک های نوین تحقیقات بازار یکی از بهترین و کاربردی ترین کتاب هایی است که در این حوزه به رشته تحریر درآمده است. در کتاب پیش رو به اهمیت مبحث داده های بزرگ (BIG Data) و تاثیر آن بر کسب و کارها نظر وافر شده است و از صاحبین برندها می خواهد که تحلیل ها و استراتژی های بازاریابی خود را بر اساس داده های خرد و مبهم بنیان ننهند. در فصول پایانی کتاب به بررسی نرم افزار SAS Visual Analytics جهت تصویرسازی داده های بزرگ و انتخاب زیر مجموعه های رده ای پیوسته و گسسته پرداخته شده است.

خرید کتاب
Khatkesh-mock

سرسره متقاعدسازی

پروفسور راجر دالی یک مدل نوین با رویکرد بازاریابی عصبی تحت عنوان سرسره متقاعدسازی یا مدل G-N-A-F که در چهار مرحله می تواند مشتری بالقوه را به مشتری بالفعل تبدیل کند، ارائه کرده است. اولین مرحله از این سرسره جاذبه یا Gravity می باشد، که تعریف آن انگیزه اولیه مشتری برای خرید از محصولات شماست. مرحله دوم سقلمه یا Nudge در واقع اهرمی برای هل دادن مشتری به سمت پایین سرسره است که مشابه تخفیف هایی است که در فروشگاه شما دیده می شود. مرحله سوم از مدل سرسره، شیب سرسره یا همان Angle است، که هرچقدر سرسره شیب دارتر یا زاویه دارتر طراحی گردد، مشتری با لذت و سرعت بیشتری به پایین انتقال می یابد. در مرحله پایانی سرسره از اصطکاک و Friction یاد شده است که شامل دو بخش اصطکاک واقعی و اصطکاک درک شده می باشد.

خرید کتاب
Sorsore-Mock

بازاریابی مغناطیسی

این کتاب قصد دارد یک نظریه و ایده کاملا چالش برانگیز و ریشه ای ارائه دهد که آنچه را که شما خیال می کنید می دانید، و یا نسبت به اعتقاد به آن شرطی شده اید، در مورد رشد و پیشرفت کسب و کار خود اشتباه بوده است.
این کتاب تصویر اینکه چگونه صاحب یک کسب و کار موفق و واقعی شوید را به شما ارائه خواهد نمود، نه فقط یک کسب و کار با درآمدهای اتفاقی و بر پایه شانس، نه یک نیاز بی پایان برای تبلیغات جدید، نه یک نگرانی دائمی که فروش بعدی چه وقت و از کجا اتفاق خواهد افتاد، بلکه دیدگاه و نگرشی بر پایه اطمینان، تضمین و ثبات با جریان دائمی و مداوم از مشتریان علاقمند، به طوری که به جای یک درآمد صرفا روزانه برای شما ثروت و سرمایه بسازد.

خرید کتاب
بازاریابی مغناطیسی

مارکتینگ پلن نویسی

این کتاب با بررسی مدل‌ها و قالب‌های ترکیب‌شده از چندین مدل کاربردی و همچنین ارائه جداول و نمودارهایی جدید که با ارزش گذاری و ارزیابی درست بازار و مشتریان شما همراه است می کوشد به‌عنوان سندی راهنما برای تدوین برنامه بازاریابی عمل نماید. این کتاب با آموزش گام‌به‌گام موارد کاربردی و جداول مربوطه، مدل خوبی برای نگارش برنامه بازاریابی خواهد بود.
کتاب “مارکتینگ پلن نویسی” نشان می دهد تا با تمرکز به برنامه بازاریابی بتوانید، شرکت و مشتریان خود را در حوزه تدوین برنامه بازاریابی و ارائه محصولات و خدماتی جدید و مبتنی بر نیاز آنها را یاری نمایید. از ویژگی های منحصربفرد این کتاب نثر ساده و روان آن و نیز ارائه الگوهایی ساده جهت نشان دادن و تعیین جایگاه خود در مقایسه با سایر رقبا و نیز ارائه استراتژی های موفق جهت پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده خود در بازار می باشد.

خرید کتاب
مارکتینگ پلن نویسی

هوش فروش

کتاب هوش فروش با سه رویکرد روان شناسی، عصب شناسی و بازاریابی و فروش از دریچه علم، تجربه و هنر به بررسی موضوعات بسیار کاربردی، حیاتی و عملیاتی برای مدیران فروش متوسط و برتر پرداخته است. این کتاب فرآیند فروش را یک بار از زاویه لایه های مختلف همچون مغز منطقی (آمیگدالا)، مغز هیجانی (لیمبیک سیستم) و مغز خودکار (سربلوم) مورد کنکاش قرار می دهد و اینگونه نشان می دهد که به طور مثال افراد بر اساس مغز هیجانی خرید می کنند و سپس بر اساس مغز منطقی خریدشان را توجیه می کنند. و بار دیگر بر اساس علم روان شناسی و درآمیختن آنها با تکنیک های بازاریابی و فروش همچون تشخیص سوگیری شناختی، سوگیری شباهت، سوگیری خود شیدایی، سوگیری تایید و سوگیری وضعیت موجود که همه آنها را خریدار در هنگام خرید مرتکب می شود نشان می دهد و در نهایت پاسخ شما به عنوان فروشنده برای مقابله با حالات ذکر شده در بالا جهت بستن معاملات بزرگ.

خرید کتاب
Sales intelligence-mock

90 روز تا موفقیت

۹۰ روز تا موفقیت یک کتاب بازاریابی و تبلیغات بسیار مناسب برای کسب و کارهای کوچک است. این کتاب برای ارائه ابزارهایی برای شما در جهت ایجاد تصمیمات بازاریابی سنجیده که میتواند به کسب و کار شما در شرایط سخت و حتی رسیدن به بالاترین سطوح نیز کمک کند، طراحی شده است. ظرف مدت ۹۰ روز، شما قادر به پیاده سازی یک استراتژی مؤثرتر بازاریابی خواهید بود و مطمئن باشید که بیشترین منافع و سود را از هزینه های خود به دست می آورید.

خرید کتاب
90days-mock

برندینگ صوتی

کتاب برندینگ صوتی ، نوشته لاورنس مینسکی و کالین فاهی از طریق بازاریاب ها، نه موسیقی دانان، نوشته شده و مشخص می کند چرا یک برند نیازمند فرهنگ واژگان موسیقی تخصصی خود برای رشد است. با پیشگفتاری از پروفسور فیلیپ کاتلر (پدر بازاریابی جهان)

خرید کتاب
Audio branding-Mock

قلاب شده

«نیر ایال» در کتاب «قلاب شده؛ چگونه محصولاتی بر مبنای عادت مشتریان بسازیم؟» به این سوال‌ها پاسخ می‌دهد. ایال در این کتاب توضیح می‌دهد که جذب و قلاب کردن محصول یک فرایند چهار مرحله‌ای دارد که در محصولات بسیاری از شرکت‌های موفق به کار گرفته شده است. انجام این فرآیندها مشتری را تشویق می‌کند که به سمت قلاب محصول شما کشیده شود. همچنین این کتاب نشان می‌دهد که چطور کاربران را بدون نیاز به تبلیغات گسترده یا پیام‌های تهاجمی، دوباره و دوباره به سمت محصولتان برگردانید.

کتاب قلاب شده، بر اساس سال‌ها تحقیق، مشاوره و تجربه عملی ایال نوشته شده است. این کتاب برای مدیران محصول، طراحان، بازاریابان، بنیانگذاران کسب‌وکار و هر کسی که می‌خواهد بداند چگونه محصولات بر روی رفتار ما تاثیر می گذارد، نوشته شده است.

خرید کتاب
Hooked-mock

باهم بودن برای بهتر بودن

این کتاب قصۀ سه دوست است که در مکان خوبی زندگی می کنند. مکان فوق العاده ای نیست، فقط خوب است. با این حال، آنها مثل تمام کودکان، زیر سایۀ سلطان زمین بازی، زندگی می کنند و از لحظات شادی در زمین بازی برخوردار می شوند.

خرید کتاب

تحقيقات بازاريابي از منظر دانشگاه هريوت وات

تحقیقات بازاریابی تابعی است که مصرف کننده، مشتری و عموم مردم را از طریق اطلاعات به بازاریاب ارتباط می دهد. بین یافته‌ها و مفاهیم آنها را برقرار می‌سازد. (این اطلاعات به منظور شناسایی و تعریف فرصت های بازاریابی و مسایل مورد استفاده قرار می گیرد). 

خرید کتاب
MR-mock

تحقیقات بازار استراتژیک

کتاب تحقیقات بازار استراتژیک در ده فصل به‌صورت موجز و خلاصه به بررسی تکنیک‌ها و تاکتیک‌های کمی و کیفی تحقیقات بازاریابی پرداخته است، ازجمله تکنیک‌های کیفی که در این کتاب به آن‌ها اشاره‌شده است می‌توان به گروه‌های کانون، مصاحبه‌های حضوری، مصاحبه‌های عمیق، خرید به همراه یکدیگر، اتاق‌های بحث، مشاهده و زبان بدن، روش‌های در محل واقعی، تکنیک‌های تصویری، تکنیک‌های تداعی کردن، امیدها، رؤیاها و آرمان‌ها اشاره نمود. در تکنیک‌های کمی هم به بررسی فرضیه‌ها، رویکرد سؤال استراتژیک در تحقیقات بازاریابی و انواع پرسشنامه‌های اینترنتی، حضوری، تلفنی و پستی پرداخته‌شده است.

خرید کتاب
Research-strategic-mock

اصول جامع برنامه ارتباطات یکپارچه بازاریابی

کتاب اصول جامع برنامه ارتباطات یکپارچه بازاریابی به همراه نرم افزار آموزشی IMC PlanPro کتابی بسیار جامع و کاربردی برای علاقمندان بازاریابی و صنعت تبلیغات می باشد که در 8 فصل توسط کنث کلاو و دونالد باک با مثال ها و مطالعات موردی بسیار کاربردی و عملیاتی در خصوص مباحث هر فصل به رشته تحریر درآمده است. آنچه در این کتاب می خوانیم شامل: خلاصه اجرایی و اجزای آن جهت تدوین یک برنامه جامع ارتباطات یکپارچه بازاریابی، تجزیه و تحلیل فرصت ترفیعات، استراتژی های شرکت جهت پیاده سازی ارتباطات یکپارچه بازاریابی و مدیریت این ارتباطات از سه جنبه مشتریان مصرفی، مشتریان صنعتی و کانال های توزیع می باشد. مطالعه موردی اصلی بکار رفته در کتاب پیش رو مبلمان ویلامت است، که به خوبی در لابلای مفاهیم علمی کتاب رنگ و بوی اجرایی و عملیاتی به خود گرفته است و در پایان هر مفهوم از برنامه ارتباطات یکپارچه بازاریابی مثالی از چگونگی اجرای آن مفهوم توسط برند مبلمان ویلامت ذکر شده است که به خوانندگان در درک مفاهیم بکار رفته در کتاب کمک شایانی نموده است.

خرید کتاب
Osol-Marketing-mock

بازاریابی دهان به دهان

این کتاب اصول اولیه شناسایی تاثیرگذاران آنلاین، توسعه پیام­هایی برای جلب توجه و انتخاب ابزارهای مبتنی بر وب که قادر به هدایت مکالمات – آنلاین و آفلاین – باشند را فهرست می­سازد. بازاریابی دهان به دهان مزیت بحرانی دسترسی به اینترنت در یک جامعه اطلاعات محور را نشان می­دهد.

خرید کتاب
Mous-mock

چگونه یک برنامه بازاریابی بنویسیم؟

سالانه هزاران دانشجو از مراکز علمی فارغ‌التحصیل می‌شوند، هزاران شرکت توسط کارآفرینان تأسیس می‌شود تا فعالیت‌های تجاری را با موفقیت انجام دهند اما نبود آموزش‌ها و برنامه‌های کاربردی انجام این مهم را با مشکل مواجه نموده است. عدم بهره‌مندی از مشاوران حرفه‌ای امور بازاریابی نیز در فعالیت‌های تجاری قابل‌تأمل است. این کتاب به‌عنوان مشاور بازاریابی شما در امر تدوین برنامه بازاریابی می‌کوشد به موضوع مهم برنامه‌ریزی بازاریابی؛ به‌عنوان اولین قدم در امر مدیریت بنگاه تجاری، نگاه کاربردی و قابل‌درک را برای کارآفرینان، فارغ‌التحصیلان و درنهایت فعالان حوزه بازاریابی ایجاد نماید.

Marketing program-mock

طراحی چرخه عمر محصول

همه محصولات و خدمات چرخه عمر مشخصي دارند. چرخه عمر عبارت است از دوره اي که اولين محصول وارد بازار مي شود تا زماني که آخرين محصول بازگردانده مي شود. در طول اين دوره تغييرات مهم اتفاق مي افتد به طوري که محصولی که درجريان بازار است يعني انعکاسش به شرکتي بر مي‌گردد که آن را به بازار فرستاده است. از آنجايي که افزايش در سود، هدف اصلي شرکتي است که محصول را به بازار فرستاده، بنابراین مديريت چرخه عمر محصول و طراحی پایدار آن بسیار مهم است. فهم چرخه عمر محصول، مي‌تواند به شرکت کمک کند تا هنگامي که زمان معرفي و فرستادن محصول به بازار است، موقعيت آن در بازار در مقايسه با رقيبان و موفقيت يا شکست محصول را ارزیابی کند.

خرید کتاب
Product life cycle-mock

همیشه آنلاین

تحقیقات بازاریابی تابعی است که مصرف کننده، مشتری و عموم مردم را از طریق اطلاعات به بازاریاب ارتباط می دهد. بین یافته‌ها و مفاهیم آنها را برقرار می‌سازد. (این اطلاعات به منظور شناسایی و تعریف فرصت های بازاریابی و مسایل مورد استفاده قرار می گیرد).

خرید کتاب
Online-mock

طراحی خدمات کسب و کار

کتاب طراحی خدمات کسب و کار قصد دارد زبانی رسمی را برای استفاده به هنگام بحث در مورد خلق و مدیریت خدمات ارائه بدهد. کتاب پیش رو بر سه بخش اصلی که بسیار مهم هستند تمرکز دارد و برای کمک به توصیف خدمات و بحث در مورد آن اصطلاحاتی را در هر بخش معرفی می‌کند.

خرید کتاب
Service-Business-mocl

20 روش نوین برای برندسازی متمایز

مردم در انتخاب برند برای محصول ، خدمات یا کسب و کار خود، اشتباهات رایج و مشابهی را انجام میدهند. بخش اعظمی از تحقیقات علمی درباره رفتار مصرف کننده نشان می دهد که مبانی منطقی و با ثباتی برای تصمیم گیری های خاص تجاری وجود دارد. اغلب مردم تحقیقات و تصمیم گیری های بد را در برند سازی خود در نظر نمی گیرند و از آن چشم پوشی می کنند.

خرید کتاب
20-mock

برندسازی مبتنی بر ضمیر ناخودآگاه

کتاب برندسازی ناخودآگاه در مورد بخش انسانی تجارت است بسیاری از افراد  به بازاریابی به چشم تلاشی در جهت جدا نمودن افراد از پولهایشان نگاه می کنند، نه به چشم راهی برای ارتباط با آنان  وارضای نیازهایشان. صد البته که برای این نوع تفکر دلایل قانع کننده ای هم دارند.

خرید کتاب
branding-mock

اصول جامع تحقیقات بازاریابی

کتاب پیش رو را با عنوان “تحقیقات بازاریابی با رویکرد کاربردی” در سه بخش و پانزده فصل با مورد کاوی های عملیاتی و نمونه های تحقیقات بازاریابی یکی از بهترین و کاربردی ترین کتاب هایی است که در این حوزه به رشته تحریر در آمده است.

خرید کتاب
marketing research-mock

نقشه راه بازاریابی

این کتاب بر مبنای ناکامی ها و تجربه های من در زمینه ی اینکه بازاریابی چگونه می تواند عملکرد خود را مدیریت کند و نحوه قضاوت درباره ی این عملکرد شکل گرفته است. این کتاب برای سازمانها نوشته شده است که هنوز در زمینه نقشه راه کاری انجام نداده اند اما می دانند که به آن نیاز دارند و تلاش می کنند بفهمند کار خود را از کجا باید شروع کنند.

خرید کتاب
Road map-mock

اتو برند

اتو برند نام کتابی است که به بررسی برند های لوکس خودرو (بنز، بی ام دابلیو، آئودی، پورشه و غیره) در جهان از نظر برنامه بازاریابی، فروش و جلب رضایت مشتریان می پردازد. و اینکه چگونه این برند ها به این سطح از کیفیت  وارائه خدمات برتر در جهان رسیده اند و اینکه چرا آنها برندهای لوکسی هستند.

Ironing brand-mock

بازاریابی دارو با رویکرد کاربردی

کتاب پیش رو راهنمایی است که به بحث و بررسی پیرامون تمامی جوانب  بازاریابی دارویی می‌پردازد. بازاریابی رشته‌ای پویاست و توسط تمامی شرکت‌های داروسازی و شرکت‌های مرتبط با اين صنعت- که یکی از بزرگترین بخش‌های صنعتی در جهان را تشکیل می‌دهند- بكار گرفته مي‌شود. با وجود گستردگی صنعت داروسازی/ بهداشت و درمان، رشد و بالندگی آن و منابع انسانی قابل ملاحظه‌ای که در پیشرفت آن تاثیرگذار هستند، هنوز شکاف بزرگی بین کتاب‌های بازاریابی، سخنرانی‌ها و دانسته‌های مرتبط با علم بازاریابی کالاهای مصرفی و مباحث کاربردی پیرامون بازاریابی محصولات دارویی، وجود دارد. این شکاف چالشی جهانی می‌باشد.

خرید کتاب
medi-mock

تحقیقات بازاریابی با رویکرد کاربردی

کتاب پیش رو را با عنوان “تحقیقات بازاریابی با رویکرد کاربردی” در سه بخش و پانزده فصل با مورد کاوی های عملیاتی و نمونه های تحقیقات بازاریابی یکی از بهترین و کاربردی ترین کتاب هایی است که در این حوزه به رشته تحریر در آمده است.

خرید کتاب
Marketing investigation-mock

بازاریابی ورزشی

کتاب «بازاریابی ورزشی» در حقیقت از نخستین تحقیقات انجام شده در حوزه بازاریابی ورزشی به حساب می آید و شاید بتوان گفت انتشار این کتاب بر روند رشد تحقیقات علمی متمرکز بر بازاریابی ورزشی چه در زمینه های حمایت مالی ورزشی و چه در استفاده از ورزشکاران به عنوان تأییدکنندگان تأثیر بسزایی خواهد داشت.در کتاب بازاریابی ورزشی، ماهیت پیچیده و متنوع بازاریابی ورزشی را کشف خواهیم کرد. افزون بر این، چارچوبی برای کمک به توضیح و سازماندهی فرآیند بازاریابی استراتژیک ورزشی معرفی شده است و کاربرد منحصر بفرد قواعد و فرآیندهای بازاریابی برای صنعت ورزش، علاوه بر فعالان این حوزه، کسانی که مشتاق ورزش نباشند را نیز هیجان زده خواهد کرد.

خرید کتاب
Sport-mock

برنامه ریزی برند

تحقیقات بازاریابی تابعی است که مصرف کننده، مشتری و عموم مردم را از طریق اطلاعات به بازاریاب ارتباط می دهد. بین یافته‌ها و مفاهیم آنها را برقرار می‌سازد. (این اطلاعات به منظور شناسایی و تعریف فرصت های بازاریابی و مسایل مورد استفاده قرار می گیرد). 

خرید کتاب
Brand planning-mock

مدیریت ترازمند مقالات با رویکرد ISI

 با توجه به نیاز دانشجویان و پژوهشگران و رشد چشمگیر مقالات آی اس آی در جامعه رویکرد اصلی کتاب را به سمت این مقالات از مرحله تدوین تا انتخاب مجله برای انتشار آن بطور مفصل بیان نموده ایم.

خرید کتاب
ISI-mock

مقیاس سازی در تحقیقات بازاریابی

کتاب مقیاس سازی در تحقیقات بازار اثر پروفسور روبرت دی ویلیس می باشد که توسط آقایان دکتر کامبیز حیدرزاده و دکتر امین اسداللهی با نثر روان و مناسبی ترجمه و توسط نشر علم چاپ و در کتاب فروش های معتبر هم اکنون در دسترس همگان می باشد.

خرید کتاب
Meghyas-mock

جعبه ابزار بازاریابی

این کتاب در مورد بازاریابی می باشد که مفاهیم اصلی بازاریابی و نیز موضوعات چالشی معاصر، همچون بازاریابی آن لاین و بازاریابی جهانی را پوشش می دهد. اگر این گونه مفاهیم برای شما به عنوان یک مهندس، یک فروشنده، یک طراح محصول ، یا یک مدیر فنی برای مواجه شدن با مسئولیت های مدیریتی، جدید و نو هستند، کتاب جعبه ابزار بازاریابی شما را با مفاهیم مورد نیاز جهت شناخت آن ها آشنا خواهد کرد.
هر کسی در هر شرکتی نیازمند فهم و درک بازاریابی می باشد. اگر به طور مثال، شما قبلاً به عنوان یک پژوهشگر، یک نماینده فروش، یک مدیر خدمات به مشتری، یا یک مدیر تجارت الکترونیک بوده اید، این کتاب درک و فهم شما را از این اصول وسیع تر و گسترده تر خواهد کرد و به شما چگونگی ترکیب بخش های مختلف آن جهت منسجم کردن یک برنامه و استراتژی موثر بازاریابی را نشان خواهد داد.

خرید کتاب
Marketinf-box-mock
Client
Client
Client
Client
Client
Client
بازگشت به بالای صفحه