رد کردن لینک ها

خدمات مارکت تلنت

آنچه ما ارائه می دهیم به عنوان ابزاری برای پیش بینی و مدیریت بهتر کسب و کارهای موجود  و یا جدید شما می باشد . این کار از طریق توجه به اولویتها ، نظارت و ارزیابی پیشرفت کار و کمک به دستیابی اهداف از پیش تعیین شده شما صورت می گیرد. این چنین خدماتی شرکت ها و کارآفرینان را قادر می سازد تا در مراحل مختلف کسب و کار خود آمادگی های لازم را برای پیشبرد برنامه هایشان داشته باشند.

تحقیقات بازار

با استفاده از تحقیقات بازار، اطلاعات جمع آوری شده مورد بررسی قرار می‌گیرد و با تحلیل اطلاعات می‌توان نیاز بازار، اندازه و رقابت در بازار را تعیین کرد. تحقیقات بازار شامل هر دو روش کیفی و روش‌های کمّی است.

بیشتر بدانید

بازاریابی

بازاریابی به تلاش برای ارتباط بین ارزش محصول (کالاها یا خدمات) و مشتری گفته می‌شود. بازاریابی گاهی اوقات به هنر فروش نیز معروف است؛ ولی فروش یکی از توابع کوچک بازاریابی به حساب می‌آید.

بیشتر بدانید

برندسازی

بحث داغی که در همه‌ی جلسه‌های کاری و کافی شاپ‌ها و پارکینگ‌های شرکت‌های مختلف و هر جای دیگر  توسط مدیران هر مجموعه‌ای تا دلتان بخواهید شنیده می‌شود که خیلی مهم است و باید به آن توجه کنیم.

بیشتر بدانید

تحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازاریابی، (Marketing research) عبارت است از فعالیت‌هایی که ارتباط لازم را بین مصرف‌کنندگان، خریداران و مدیران بازاریابی از طریق تبادل اطلاعات برقرار می‌کند.

بیشتر بدانید
درخواست مشاوره ، پروژه و همکاری
بازگشت به بالای صفحه