رد کردن لینک ها

- مارکتینگ پلن نویسی -

این کتاب با بررسی مدل‌ها و قالب‌های ترکیب‌شده از چندین مدل کاربردی و همچنین ارائه جداول و نمودارهایی جدید که با ارزش گذاری و ارزیابی درست بازار و مشتریان شما همراه است می کوشد به‌عنوان سندی راهنما برای تدوین برنامه بازاریابی عمل نماید. این کتاب با آموزش گام‌به‌گام موارد کاربردی و جداول مربوطه، مدل خوبی برای نگارش برنامه بازاریابی خواهد بود.
کتاب “مارکتینگ پلن نویسی” نشان می دهد تا با تمرکز به برنامه بازاریابی بتوانید، شرکت و مشتریان خود را در حوزه تدوین برنامه بازاریابی و ارائه محصولات و خدماتی جدید و مبتنی بر نیاز آنها را یاری نمایید. از ویژگی های منحصربفرد این کتاب نثر ساده و روان آن و نیز ارائه الگوهایی ساده جهت نشان دادن و تعیین جایگاه خود در مقایسه با سایر رقبا و نیز ارائه استراتژی های موفق جهت پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده خود در بازار می باشد.

خرید

- هوش فروش -

کتاب هوش فروش با سه رویکرد روان شناسی، عصب شناسی و بازاریابی و فروش از دریچه علم، تجربه و هنر به بررسی موضوعات بسیار کاربردی، حیاتی و عملیاتی برای مدیران فروش متوسط و برتر پرداخته است. این کتاب فرآیند فروش را یک بار از زاویه لایه های مختلف همچون مغز منطقی (آمیگدالا)، مغز هیجانی (لیمبیک سیستم) و مغز خودکار (سربلوم) مورد کنکاش قرار می دهد و اینگونه نشان می دهد که به طور مثال افراد بر اساس مغز هیجانی خرید می کنند و سپس بر اساس مغز منطقی خریدشان را توجیه می کنند. و بار دیگر بر اساس علم روان شناسی و درآمیختن آنها با تکنیک های بازاریابی و فروش همچون تشخیص سوگیری شناختی، سوگیری شباهت، سوگیری خود شیدایی، سوگیری تایید و سوگیری وضعیت موجود که همه آنها را خریدار در هنگام خرید مرتکب می شود نشان می دهد و در نهایت پاسخ شما به عنوان فروشنده برای مقابله با حالات ذکر شده در بالا جهت بستن معاملات بزرگ.

خرید

- 90 روز تا موفقیت -

۹۰ روز تا موفقیت یک کتاب بازاریابی و تبلیغات بسیار مناسب برای کسب و کارهای کوچک است. این کتاب برای ارائه ابزارهایی برای شما در جهت ایجاد تصمیمات بازاریابی سنجیده که میتواند به کسب و کار شما در شرایط سخت و حتی رسیدن به بالاترین سطوح نیز کمک کند، طراحی شده است. ظرف مدت ۹۰ روز، شما قادر به پیاده سازی یک استراتژی مؤثرتر بازاریابی خواهید بود و مطمئن باشید که بیشترین منافع و سود را از هزینه های خود به دست می آورید.

خرید

- برندینگ صوتی -

کتاب برندینگ صوتی ، نوشته لاورنس مینسکی و کالین فاهی از طریق بازاریاب ها، نه موسیقی دانان، نوشته شده و مشخص می کند چرا یک برند نیازمند فرهنگ واژگان موسیقی تخصصی خود برای رشد است. با پیشگفتاری از پروفسور فیلیپ کاتلر (پدر بازاریابی جهان)

خرید

- قلاب شده -

«نیر ایال» در کتاب «قلاب شده؛ چگونه محصولاتی بر مبنای عادت مشتریان بسازیم؟» به این سوال‌ها پاسخ می‌دهد. ایال در این کتاب توضیح می‌دهد که جذب و قلاب کردن محصول یک فرایند چهار مرحله‌ای دارد که در محصولات بسیاری از شرکت‌های موفق به کار گرفته شده است. انجام این فرآیندها مشتری را تشویق می‌کند که به سمت قلاب محصول شما کشیده شود. همچنین این کتاب نشان می‌دهد که چطور کاربران را بدون نیاز به تبلیغات گسترده یا پیام‌های تهاجمی، دوباره و دوباره به سمت محصولتان برگردانید.

کتاب قلاب شده، بر اساس سال‌ها تحقیق، مشاوره و تجربه عملی ایال نوشته شده است. این کتاب برای مدیران محصول، طراحان، بازاریابان، بنیانگذاران کسب‌وکار و هر کسی که می‌خواهد بداند چگونه محصولات بر روی رفتار ما تاثیر می گذارد، نوشته شده است.

خرید

- با هم بودن برای بهتر بودن -

این کتاب قصۀ سه دوست است که در مکان خوبی زندگی می کنند. مکان فوق العاده ای نیست، فقط خوب است. با این حال، آنها مثل تمام کودکان، زیر سایۀ سلطان زمین بازی، زندگی می کنند و از لحظات شادی در زمین بازی برخوردار می شوند.

خرید

- تحقيقات بازاريابي از منظر دانشگاه هريوت وات -

تحقیقات بازاریابی تابعی است که مصرف کننده، مشتری و عموم مردم را از طریق اطلاعات به بازاریاب ارتباط می دهد. بین یافته‌ها و مفاهیم آنها را برقرار می‌سازد. (این اطلاعات به منظور شناسایی و تعریف فرصت های بازاریابی و مسایل مورد استفاده قرار می گیرد). 

خرید

- تحقیقات بازار استراتژیک -

کتاب تحقیقات بازار استراتژیک در ده فصل به‌صورت موجز و خلاصه به بررسی تکنیک‌ها و تاکتیک‌های کمی و کیفی تحقیقات بازاریابی پرداخته است، ازجمله تکنیک‌های کیفی که در این کتاب به آن‌ها اشاره‌شده است می‌توان به گروه‌های کانون، مصاحبه‌های حضوری، مصاحبه‌های عمیق، خرید به همراه یکدیگر، اتاق‌های بحث، مشاهده و زبان بدن، روش‌های در محل واقعی، تکنیک‌های تصویری، تکنیک‌های تداعی کردن، امیدها، رؤیاها و آرمان‌ها اشاره نمود. در تکنیک‌های کمی هم به بررسی فرضیه‌ها، رویکرد سؤال استراتژیک در تحقیقات بازاریابی و انواع پرسشنامه‌های اینترنتی، حضوری، تلفنی و پستی پرداخته‌شده است.

خرید

- مقیاس سازی در تحقیقات بازاریابی -

کتاب مقیاس سازی در تحقیقات بازار اثر پروفسور روبرت دی ویلیس می باشد که توسط آقایان دکتر کامبیز حیدرزاده و دکتر امین اسداللهی با نثر روان و مناسبی ترجمه و توسط نشر علم چاپ و در کتاب فروش های معتبر هم اکنون در دسترس همگان می باشد.

خرید

- جعبه ابزار بازاریابی -

این کتاب در مورد بازاریابی می باشد که مفاهیم اصلی بازاریابی و نیز موضوعات چالشی معاصر، همچون بازاریابی آن لاین و بازاریابی جهانی را پوشش می دهد. اگر این گونه مفاهیم برای شما به عنوان یک مهندس، یک فروشنده، یک طراح محصول ، یا یک مدیر فنی برای مواجه شدن با مسئولیت های مدیریتی، جدید و نو هستند، کتاب جعبه ابزار بازاریابی شما را با مفاهیم مورد نیاز جهت شناخت آن ها آشنا خواهد کرد.
هر کسی در هر شرکتی نیازمند فهم و درک بازاریابی می باشد. اگر به طور مثال، شما قبلاً به عنوان یک پژوهشگر، یک نماینده فروش، یک مدیر خدمات به مشتری، یا یک مدیر تجارت الکترونیک بوده اید، این کتاب درک و فهم شما را از این اصول وسیع تر و گسترده تر خواهد کرد و به شما چگونگی ترکیب بخش های مختلف آن جهت منسجم کردن یک برنامه و استراتژی موثر بازاریابی را نشان خواهد داد.

خرید

- مدیریت ترازمند مقالات -

 با توجه به نیاز دانشجویان و پژوهشگران و رشد چشمگیر مقالات آی اس آی در جامعه رویکرد اصلی کتاب را به سمت این مقالات از مرحله تدوین تا انتخاب مجله برای انتشار آن بطور مفصل بیان نموده ایم

خرید

- بازاریابی ورزشی -

کتاب «بازاریابی ورزشی» در حقیقت از نخستین تحقیقات انجام شده در حوزه بازاریابی ورزشی به حساب می آید و شاید بتوان گفت انتشار این کتاب بر روند رشد تحقیقات علمی متمرکز بر بازاریابی ورزشی چه در زمینه های حمایت مالی ورزشی و چه در استفاده از ورزشکاران به عنوان تأییدکنندگان تأثیر بسزایی خواهد داشت.در کتاب بازاریابی ورزشی، ماهیت پیچیده و متنوع بازاریابی ورزشی را کشف خواهیم کرد. افزون بر این، چارچوبی برای کمک به توضیح و سازماندهی فرآیند بازاریابی استراتژیک ورزشی معرفی شده است و کاربرد منحصر بفرد قواعد و فرآیندهای بازاریابی برای صنعت ورزش، علاوه بر فعالان این حوزه، کسانی که مشتاق ورزش نباشند را نیز هیجان زده خواهد کرد.

خرید

- اتو برند -

اتو برند نام کتابی است که به بررسی برند های لوکس خودرو (بنز، بی ام دابلیو، آئودی، پورشه و غیره) در جهان از نظر برنامه بازاریابی، فروش و جلب رضایت مشتریان می پردازد. و اینکه چگونه این برند ها به این سطح از کیفیت  وارائه خدمات برتر در جهان رسیده اند و اینکه چرا آنها برندهای لوکسی هستند

- بازاریابی دارو با رویکرد کاربردی -

 کتاب پیش رو راهنمایی است که به بحث و بررسی پیرامون تمامی جوانب  بازاریابی دارویی می‌پردازد. بازاریابی رشته‌ای پویاست و توسط تمامی شرکت‌های داروسازی و شرکت‌های مرتبط با اين صنعت- که یکی از بزرگترین بخش‌های صنعتی در جهان را تشکیل می‌دهند- بكار گرفته مي‌شود. با وجود گستردگی صنعت داروسازی/ بهداشت و درمان، رشد و بالندگی آن و منابع انسانی قابل ملاحظه‌ای که در پیشرفت آن تاثیرگذار هستند، هنوز شکاف بزرگی بین کتاب‌های بازاریابی، سخنرانی‌ها و دانسته‌های مرتبط با علم بازاریابی کالاهای مصرفی و مباحث کاربردی پیرامون بازاریابی محصولات دارویی، وجود دارد. این شکاف چالشی جهانی می‌باشد.

خرید

-
برنامه ریزی برند -

تحقیقات بازاریابی تابعی است که مصرف کننده، مشتری و عموم مردم را از طریق اطلاعات به بازاریاب ارتباط می دهد. بین یافته‌ها و مفاهیم آنها را برقرار می‌سازد. (این اطلاعات به منظور شناسایی و تعریف فرصت های بازاریابی و مسایل مورد استفاده قرار می گیرد). 

خرید

- نقشه راه بازاریابی -

این کتاب  بر مبنای ناکامی ها و تجربه های من در زمینه ی اینکه بازاریابی چگونه می تواند عملکرد خود را مدیریت کند و نحوه قضاوت درباره ی این عملکرد شکل گرفته است. این کتاب برای سازمانها نوشته شده است که هنوز در زمینه نقشه راه کاری انجام نداده اند اما می دانند که به آن نیاز دارند و تلاش می کنند بفهمند کار خود را از کجا باید شروع کنند

خرید

- بیست روش نوین برای برندسازی متمایز -

مردم در انتخاب برند برای محصول ، خدمات یا کسب و کار خود، اشتباهات رایج و مشابهی را انجام میدهند. بخش اعظمی از تحقیقات علمی درباره رفتار مصرف کننده نشان می دهد که مبانی منطقی و با ثباتی برای تصمیم گیری های خاص تجاری وجود دارد. اغلب مردم تحقیقات و تصمیم گیری های بد را در برند سازی خود در نظر نمی گیرند و از آن چشم پوشی می کنند

خرید

- برندسازی مبتنی بر ضمیر ناخودآگاه -

کتاب برندسازی ناخودآگاه در مورد بخش انسانی تجارت است بسیاری از افراد  به بازاریابی به چشم تلاشی در جهت جدا نمودن افراد از پولهایشان نگاه می کنند، نه به چشم راهی برای ارتباط با آنان  وارضای نیازهایشان. صد البته که برای این نوع تفکر دلایل قانع کننده ای هم دارند

خرید

- همیشه آنلاین -

تحقیقات بازاریابی تابعی است که مصرف کننده، مشتری و عموم مردم را از طریق اطلاعات به بازاریاب ارتباط می دهد. بین یافته‌ها و مفاهیم آنها را برقرار می‌سازد. (این اطلاعات به منظور شناسایی و تعریف فرصت های بازاریابی و مسایل مورد استفاده قرار می گیرد).

خرید

- تحقیقات بازاریابی با رویکرد کاربردی -

کتاب پیش رو را با عنوان “تحقیقات بازاریابی با رویکرد کاربردی” در سه بخش و پانزده فصل با مورد کاوی های عملیاتی و نمونه های تحقیقات بازاریابی یکی از بهترین و کاربردی ترین کتاب هایی است که در این حوزه به رشته تحریر در آمده است

خرید

- طراحی چرخه عمر محصول -

همه محصولات و خدمات چرخه عمر مشخصي دارند. چرخه عمر عبارتست از دوره اي که اولين محصول وارد بازار مي شود تا زماني که آخرين محصول بازگردانده مي شود. در طول اين دوره تغييرات مهم اتفاق مي افتد به طوري که محصولی که درجريان بازار است يعني انعکاسش به شرکتي بر مي‌گردد که آن را به بازار فرستاده است. از آنجايي که افزايش در سود، هدف اصلي شرکتي است که محصول را به بازار فرستاده، بنابراین مديريت چرخه عمر محصول و طراحی پایدار آن بسیار مهم است. فهم چرخه عمر محصول، مي‌تواند به شرکت کمک کند تا هنگامي که زمان معرفي و فرستادن محصول به بازار است، موقعيت آن در بازار در مقايسه با رقيبان و موفقيت يا شکست محصول را ارزیابی کند . 

خرید

- طراحی خدمات کسب و کار -

کتاب طراحی خدمات کسب و کار قصد دارد زبانی رسمی را برای استفاده به هنگام بحث در مورد خلق و مدیریت خدمات ارائه بدهد. کتاب پیش رو بر سه بخش اصلی که بسیار مهم هستند تمرکز دارد و برای کمک به توصیف خدمات و بحث در مورد آن اصطلاحاتی را در هر بخش معرفی می‌کند.

خرید

- چگونه یک برنامه بازاریابی بنویسیم؟ -

سالانه هزاران دانشجو از مراکز علمی فارغ‌التحصیل می‌شوند، هزاران شرکت توسط کارآفرینان تأسیس می‌شود تا فعالیت‌های تجاری را با موفقیت انجام دهند اما نبود آموزش‌ها و برنامه‌های کاربردی انجام این مهم را با مشکل مواجه نموده است. عدم بهره‌مندی از مشاوران حرفه‌ای امور بازاریابی نیز در فعالیت‌های تجاری قابل‌تأمل است. این کتاب به‌عنوان مشاور بازاریابی شما در امر تدوین برنامه بازاریابی می‌کوشد به موضوع مهم برنامه‌ریزی بازاریابی؛ به‌عنوان اولین قدم در امر مدیریت بنگاه تجاری، نگاه کاربردی و قابل‌درک را برای کارآفرینان، فارغ‌التحصیلان و درنهایت فعالان حوزه بازاریابی ایجاد نماید.

- اصول جامع تحقیقات بازاریابی -

کتاب پیش رو را با عنوان “تحقیقات بازاریابی با رویکرد کاربردی” در سه بخش و پانزده فصل با مورد کاوی های عملیاتی و نمونه های تحقیقات بازاریابی یکی از بهترین و کاربردی ترین کتاب هایی است که در این حوزه به رشته تحریر در آمده است

خرید

- بازاریابی دهان به دهان -

این کتاب اصول اولیه شناسایی تاثیرگذاران آنلاین، توسعه پیام­هایی برای جلب توجه و انتخاب ابزارهای مبتنی بر وب که قادر به هدایت مکالمات – آنلاین و آفلاین – باشند را فهرست می­سازد. بازاریابی دهان به دهان مزیت بحرانی دسترسی به اینترنت در یک جامعه اطلاعات محور را نشان می­دهد.

خرید

- اصول جامع برنامه ارتباطات یکپارچه بازاریابی -

کتاب اصول جامع برنامه ارتباطات یکپارچه بازاریابی به همراه نرم افزار آموزشی IMC PlanPro کتابی بسیار جامع و کاربردی برای علاقمندان بازاریابی و صنعت تبلیغات می باشد که در 8 فصل توسط کنث کلاو و دونالد باک با مثال ها و مطالعات موردی بسیار کاربردی و عملیاتی در خصوص مباحث هر فصل به رشته تحریر درآمده است. آنچه در این کتاب می خوانیم شامل: خلاصه اجرایی و اجزای آن جهت تدوین یک برنامه جامع ارتباطات یکپارچه بازاریابی، تجزیه و تحلیل فرصت ترفیعات، استراتژی های شرکت جهت پیاده سازی ارتباطات یکپارچه بازاریابی و مدیریت این ارتباطات از سه جنبه مشتریان مصرفی، مشتریان صنعتی و کانال های توزیع می باشد. مطالعه موردی اصلی بکار رفته در کتاب پیش رو مبلمان ویلامت است، که به خوبی در لابلای مفاهیم علمی کتاب رنگ و بوی اجرایی و عملیاتی به خود گرفته است و در پایان هر مفهوم از برنامه ارتباطات یکپارچه بازاریابی مثالی از چگونگی اجرای آن مفهوم توسط برند مبلمان ویلامت ذکر شده است که به خوانندگان در درک مفاهیم بکار رفته در کتاب کمک شایانی نموده است.

 

خرید

برای استفاده از محتواهای صوتی و خلاصه کتب میتوانید در خبرنامه ما عضو شوید